Aktualności

Życzenia Wielkanocne

Życzymy wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Zespół JAKON inwest

Jeleniogórska4

#Poznan Już w czerwcu na inwestycji #Jeleniogorska4 będzie można odebrać klucze do mieszkania! Jeśli marzy Ci się mieszkanie dobrze skomunikowane z centrum miasta oraz w sąsiedztwie terenów zieleni, jest to inwestycja dla Ciebie!

Nowe Tarnowo

#TarnowoPodgorne JUŻ W SPRZEDAŻY Kolejny etap inwestycji #NoweTarnowo w Tarnowie Podgórnym jest już w sprzedaży! Więcej informacji na www.nowetarnowo.pl oraz pod numerem telefonu: 603650119 Serdecznie zapraszamy! Mieszkaj wygodnie...

Ellada Park

#Poznan #ElladaPark Etap II naszej inwestycji na Strzeszynie Greckim rośnie w oczach. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń pod nr: 603650004 lub wejdź na www.elladapark.pl Mieszkaj wygodnie z #JAKONinwest

Lwowska2

#Poznan

Na drugim etapie inwestycji #Lwowska2 rozpoczęliśmy wykonywanie elewacji!

Jeśli chcesz zamieszkać w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Osiedle Pod Skarpą

Budynek 22 w Bydgoszczy na Osiedlu Pod Skarpą już w sprzedaży!

Jeleniogórska4

#Poznan #Jeleniogorska4 Już na 3 z 4 budynków jest gotowa elewacja! Przekazanie kluczy mieszkańcom planujemy na II kwartał tego roku. Jest to pół roku przed terminem!

Nowe Tarnowo

Już w tym kwartale rozpoczniemy przekazywanie kluczy do mieszkań w budynku A5 na naszej inwestycji "Nowe Tarnowo" w Tarnowie Podgórnym! 

Waniliowa Park

We #Wrocław na naszej inwestycji Waniliowa Park wszystkie kondygnacje już są wybudowane! 

Na początku przyszłego roku ruszają prace elewacyjne!

Ellada Park

Ostatni etap inwestycji Ellada Park na poznańskim Strzeszynie Greckim już w sprzedaży. Zapraszamy na stronę www.elladapark.pl aby zapoznać się z ofertą.

Jeleniogórska 4

Z radością informujemy, że wszystkie lokale usługowe na inwestycji www.jeleniogorska4.pl zostały sprzedane! Jeśli chcesz zamieszkać blisko terenów zieleni i centrum miasta, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkaniową.

Waniliowa Park

Już jest premiera naszej nowej realizacji we Wrocławiu. Waniliowa Park to kameralne osiedle w dzilnicy Lipa Piotrowska.

Nova Białołęka

I etap naszej nowej inwestycji zlokalizowanej na warszawskiej Białołęce już w sprzedaży!
 
Nova Białołęka to kompleks 4 budynków wyróżniających się nowoczesną architekturą. Proponujemy Państwu zróżnicowane metraże lokali mieszkalnych od 31 m2 do 65 m2. Dzięki bliskości drogi ekspresowej dojazd do centrum miasta zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Merano Park

Nie zwalniamy tempa! Kolejny etap inwestycji Merano Park #Wolsztyn #Karpicko - budynki K i L, już w sprzedaży!

Ellada Park

Pierwszy etap inwestycji ElladaPark gotowy do odbioru! Wkrótce zaczynamy przekazywać klucze naszym nowym mieszkańcom do mieszkań.

Kórnicka etap II

Już w sprzedaży II etap inwestycji Kórnicka w Poznaniu!

Nowe Tarnowo

Jeśli chcesz zamieszkać poza Poznaniem ale w jego bezpośrednim sąsiedztwie? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!
Wprowadziliśmy do sprzedaży kolejny etap inwestycji #NoweTarnowo w Tarnowie Podgórnym - budynki A6 oraz A7!

Osiedle Pod Skarpą

Już w sprzedaży budynki 20 i 21 na naszej inwestycji Osiedle Pod Skarpą w Bydgoszczy!

Osada Złotnicka

Szukasz mieszkania we Wrocławiu? Mamy dla Ciebie ostatnie mieszkania na inwestycji Osada Złotnicka przy ul. Kościańskiej/Złotnickiej!

Tarnowo Centrum

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy sprzedaż mieszkań na inwestycji Tarnowo Centrum w Tarnowie Podgórnym Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie i życzymy wspaniałych chwil oraz wiele radości w swoich mieszkaniach