Aktualności

PREMIERA! - Wieruszowska 2 już w naszej ofercie!

Wieruszowska już w sprzedaży!

Ruszyliśmy ze sprzedażą mieszkań w klatce A w I etapie inwestycji Wieruszowska2 na Junikowie.

Jeżeli szukasz mieszkania w spokojnej dzielnicy, doskonale skomunikowanej z centrum miasta to zadzwoń pod numer: 603 650 063 i umów się na spotkanie lub wejdź na stronę www.wieruszowska2.pl

Mieszkaj wygodnie z #JAKONinwest

 

Nowe Tarnowo - budynek A8 w sprzedaży!

Kolejny etap inwestycji www.nowetarnowo.pl - budynek A8, w Tarnowie Podgórnym już w sprzedaży! Jeśli jesteś zainteresowana/y zadzwoń pod numer: 603 650 119 lub wejdź na stronę: www.nowetarnowo.pl Mieszkaj wygodnie z #JAKON...

Bulwary Błonie

#Blonie II etap inwestycji już w sprzedaży! Jeśli marzy Ci się mieszkanie zadzwoń pod nr: 603 652 204 lub wejdź na stronę www.bulwaryblonie.pl Mieszkaj wygodnie z #JAKONinwest

Nowe Tarnowo

#TarnowoPodgorne Już w sprzedaży I etap budynków szeregowych na inwestycji Nowe Tarnowo w Tarnowie Podgórnym! Jeśli jesteś zainteresowana/y zadzwoń pod numer: 603650119 lub wejdź na stronę: www.nowetarnowo.pl Mieszkaj wygodnie z ...

Szkolenie - Pierwsza Pomoc

Oparzenie, utrata przytomności, wypadek drogowy albo upadek z wysokości … pracownicy #JAKONinwest dobrze wiedzą, jak się zachować w takich sytuacjach.

To dzięki szkoleniom dot. Pierwszej Pomocy, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć w ostatnim czasie. Odbyły się dwa szkolenia – pierwsze, dedykowane dla pracowników biurowych i drugie dla pracowników budowlanych. Szkolenia były dostosowane do okoliczności, w jakich mogą się znaleźć nasi pracownicy w codziennej pracy, ale także poza nią.

Postawiliśmy na praktykę - mogliśmy udzielać pomocy w pozorowanych zdarzeniach i przećwiczyć resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomach. Szkolenie obejmowało również naukę obsługi defibrylatora AED.

A jak jest u was, wiecie jak się zachować, gdy będziecie musieli udzielić komuś pierwszej pomocy?

Strzeszyn^2

#Poznan Na inwestycji Strzeszyn^2 pozostało już tylko jedno mieszkanie! Jeśli jesteś zainteresowany mieszkaniem w otoczeniu terenów zieleni i terenów rekreacyjnych, skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer: 603650004 Mieszkaj wyg...

Kórnicka

#Poznan Tak prezentuje się elewacja na II etapie inwestycji Kórnicka w Poznaniu!

Ellada Park

#Poznan Pierwszy etap inwestycji Ellada Park został sprzedany. Bardzo dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie! W drugim etapie mamy jeszcze kilka wolnych mieszkań, kto pierwszy ten lepszy! Zapraszamy do kontaktu: www.elldapark.pl 603 650 ...

W zdrowym ciele zdrowy duch!

W zdrowym ciele zdrowy duch! Chcąc dbać o zdrowie i samopoczucie naszych pracowników, w #JAKONinwest regularnie dostarczamy do naszych biur i na budowy dużą dawkę pozytywnej energii.

Koszyk witamin, kolorów i smaków ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie, odporność oraz wzmocnienie organizmu. Porcja owoców czy różne rodzaje płatków to także pomysł na śniadanie w pracy oraz miły początek dnia.

Życzymy miłego dnia!

Zespół #JAKONinwest

Jeleniogórska4

#Poznan Już niebawem rozpoczniemy wydawanie kluczy mieszkańcom na inwestycji #Jeleniogorska4. Zamieszkaj w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego! W ofercie jest coraz mniej mieszkań!

Program praktyk letnich 2021

Blisko, bliżej jeszcze moment i rozpoczynamy kolejny Program Praktyk Letnich dla studentów III, IV i V roku budownictwa oraz architektury. Już 1 lipca dołączy do naszego zespołu 20 praktykantów m.in. na inwestycjach zlokalizowanych w Pozn...

Waniliowa Park

We #Wrocław na naszej inwestycji Waniliowa Park wszystkie kondygnacje już są wybudowane!  Na początku przyszłego roku ruszają prace elewacyjne!

Ożarów Park

II etap inwestycji Ożarów Park już w sprzedaży!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie:

www.ozarowpark.pl

oraz pod nr tel.: 603652204

Mieszkaj wygodnie z #JAKONinwest

Osiedle Pod Skarpą

#Bydgoszcz Osiedle Pod Skarpą Cenisz sobie wygodę, spokój i bliski kontakt z naturą? Już teraz możesz dołączyć do szczęśliwych mieszkańców Osiedla Pod Skarpą w Bydgoszczy! W ofercie pozostało zaledwie kilkanaście mieszkań!

Osiedle pod skarpą

Serdecznie zapraszamy 16 maja 2020 roku na dni otwarte w Bydgoszczy!

Osiedle Pod Skarpą

Już w sprzedaży budynki 20 i 21 na naszej inwestycji Osiedle Pod Skarpą w Bydgoszczy!

Tarnowo Centrum

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy sprzedaż mieszkań na inwestycji Tarnowo Centrum w Tarnowie Podgórnym
Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie i życzymy wspaniałych chwil oraz wiele radości w swoich mieszkaniach

Strzeszyn^2

Strzeszyn^2 to inwestycja w której: Jesteś otoczony zielenią, Nowy przystanek PKP Strzeszyn ułatwi Ci dojazd do centrum miasta Poznania, Jezioro Strzeszyńskie jest w Twoim sąsiedztwie, gdzie możesz wypocząć i się zrelaksować.

Przy Dworku

Jestes zainteresowana/y mieszkaniem w symbiozie z naturą? To ostatni moment na zakup swojego wymarzonego mieszkania! W ofercie ostatnie 5 mieszkań gotowych do odbioru na inwestycji Przy Dworku w Buku!

Osiedle Pod Skarpą

Już w sprzedaży kolejny budynki na inwestycji Osiedle Pod Skarpą w Bydgoszczy! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.