Aktualności

Nowa Inwestycja w bydgoskim Fordonie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Dowiedz się więcej na:

www.nowywyszogrod.pl

oraz pod numerem: 603650206

To może być Twoje miejsce nad Wisłą!

Zamieszkaj wygodnie z JAKON inwest.

Nowa siedziba biura sprzedaży Jakon Inwest!

Poznan! Nowa siedziba biura sprzedaży Jakon Inwest: ul. Mikołaja Dobrzyckiego 4, Poznań Serdecznie zapraszamy!

Nowe Tarnowo - II etap szeregowców już w sprzedaży!

Kolejny etap w inwestycji Nowe Tarnowo w Tarnowie Podgórnym jest już w sprzedaży. Oprócz budynków wielorodzinnych, do sprzedaży włączyliśmy również kolejny etap szeregowców. Zabudowa szeregowa to idealna alter...

Ellada Park

Poznań Pierwszy etap inwestycji Ellada Park został sprzedany. Bardzo dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie! W drugim etapie mamy jeszcze kilka wolnych mieszkań, kto pierwszy ten lepszy! Zapraszamy do kontaktu: www.elldapark.pl 603 650 0...

W zdrowym ciele zdrowy duch!

W zdrowym ciele zdrowy duch! Chcąc dbać o zdrowie i samopoczucie naszych pracowników, w Jakon Inwest regularnie dostarczamy do naszych biur i na budowy dużą dawkę pozytywnej energii.

Koszyk witamin, kolorów i smaków ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie, odporność oraz wzmocnienie organizmu. Porcja owoców czy różne rodzaje płatków to także pomysł na śniadanie w pracy oraz miły początek dnia.

Życzymy miłego dnia!

Zespół Jakon Inwest.

Jeleniogórska4

Poznań! Już niebawem rozpoczniemy wydawanie kluczy mieszkańcom na inwestycji Jelenio Górska 4. Zamieszkaj w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego. W ofercie jest coraz mniej mieszkań!

Program praktyk letnich 2021

Blisko, bliżej jeszcze moment i rozpoczynamy kolejny Program Praktyk Letnich dla studentów III, IV i V roku budownictwa oraz architektury. Już 1 lipca dołączy do naszego zespołu 20 praktykantów m.in. na inwestycjach zlokalizowanych w Pozn...

Waniliowa Park

We Wrocław na naszej inwestycji Waniliowa Park wszystkie kondygnacje już są wybudowane!  Na początku przyszłego roku ruszają prace elewacyjne!

Ożarów Park

II etap inwestycji Ożarów Park już w sprzedaży!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie:

www.ozarowpark.pl

oraz pod nr tel.: 603652204

Mieszkaj wygodnie z Jakon Inwest!

Osiedle Pod Skarpą

Bydgoszcz! Cenisz sobie wygodę, spokój i bliski kontakt z naturą? Osiedle Pod Skarpą Już teraz możesz dołączyć do szczęśliwych mieszkańców Osiedla Pod Skarpą w Bydgoszczy! W ofercie pozostało zaledwie kilkanaście mieszkań!

Osiedle pod skarpą

Serdecznie zapraszamy 16 maja 2020 roku na dni otwarte w Bydgoszczy!

Osiedle Pod Skarpą

Już w sprzedaży budynki 20 i 21 na naszej inwestycji Osiedle Pod Skarpą w Bydgoszczy!

Tarnowo Centrum

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy sprzedaż mieszkań na inwestycji Tarnowo Centrum w Tarnowie Podgórnym
Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie i życzymy wspaniałych chwil oraz wiele radości w swoich mieszkaniach

Strzeszyn^2

Strzeszyn^2 to inwestycja w której: Jesteś otoczony zielenią, Nowy przystanek PKP Strzeszyn ułatwi Ci dojazd do centrum miasta Poznania, Jezioro Strzeszyńskie jest w Twoim sąsiedztwie, gdzie możesz wypocząć i się zrelaksować.

Przy Dworku

Jestes zainteresowana/y mieszkaniem w symbiozie z naturą? To ostatni moment na zakup swojego wymarzonego mieszkania! W ofercie ostatnie 5 mieszkań gotowych do odbioru na inwestycji Przy Dworku w Buku!

Osiedle Pod Skarpą

Już w sprzedaży kolejny budynki na inwestycji Osiedle Pod Skarpą w Bydgoszczy! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Ellada Park

Ostatni etap inwestycji Ellada Park na poznańskim Strzeszynie Greckim już w sprzedaży. Zapraszamy na stronę www.elladapark.pl aby zapoznać się z ofertą.

Waniliowa Park

Już jest premiera naszej nowej realizacji we Wrocławiu. Waniliowa Park to kameralne osiedle w dzilnicy Lipa Piotrowska.

Ellada Park

Pierwszy etap inwestycji ElladaPark gotowy do odbioru! Wkrótce zaczynamy przekazywać klucze naszym nowym mieszkańcom do mieszkań.

Merano Park

Nie zwalniamy tempa! Kolejny etap inwestycji Merano Park Wolsztyn Karpicko - budynki K i L, już w sprzedaży!