Aktualności

Jeleniogórska4

Poznan Jeleniogorska 4.

Już na trzech z czterech budynków jest gotowa elewacja.

Przekazanie kluczy mieszkańcom planujemy na II kwartał tego roku. Jest to pół roku przed terminem!

Lwowska2

Poznań! Na drugim etapie inwestycji Lwowska 2 rozpoczęliśmy wykonywanie elewacji. Jeśli chcesz zamieszkać w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nowe Tarnowo

Tarnowo Podgorne JUŻ W SPRZEDAŻY Kolejny etap inwestycji # Nowe Tarnowo w Tarnowie Podgórnym jest już w sprzedaży! Więcej informacji na www.nowetarnowo.pl oraz pod numerem telefonu: 603650119 Serdecznie zapraszamy. Mieszkaj wygodn...

Życzenia Wielkanocne

Życzymy wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. Zespół Jakon Inwest!

Kórnicka

Ostatnie dwa mieszkania na pierwszym etapie inwestycji Kórnicka gotowe do odbioru!

Bulwary Błonie

Nasza nowa inwestycja w podwarszawskim Błoniu już w sprzedaży! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Lwowska 2

#POZNAŃ Rozpoczynamy sprzedaż II etapu inwestycji Lwowska 2! Budynki znajdują się w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego, które jest idealnym miejscem dla osób kochających powiązanie miejskiego trybu życia w sąsiedztwie terenów spo...

Merano Park - Karpicko Wolsztyn

W ofercie sprzedażowej prezentujemy kolejny etap naszej inwestycji Merano Park w Karpicko Wolsztyn - budynki I oraz J.

Nowe Tarnowo

Jeśli chcesz zamieszkać poza Poznaniem ale w jego bezpośrednim sąsiedztwie? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!
Wprowadziliśmy do sprzedaży kolejny etap inwestycji Nowe Tarnowo w Tarnowie Podgórnym - budynki A6 oraz A7!

Osada Złotnicka

Szukasz mieszkania we Wrocławiu? Mamy dla Ciebie ostatnie mieszkania na inwestycji Osada Złotnicka przy ul. Kościańskiej/Złotnickiej!

Ellada Park

Nasze inwestycje to nie tylko mieszkania ale również infrastruktura towarzysząca! W celu zapewnienia komfortowego i bezpiecznego dojazdu do inwestycji Ellada Park realizujemy drogę publiczną.

Kórnicka - Etap II

Na II etapie Kórnickiej w Poznaniu prace postępują zgodnie z harmonogramem budowy - już stawiamy ściany parteru! Więcej informacji dotyczących inwestycji pojawi się na przełomie III/IV kwartału 2020.

Jeleniogórska

Prace na inwestycji Jeleniogórska 4 wyprzedzają harmonogram budowy o ok. 2 miesiące!
Zamieszkaj blisko centrum miasta, a po 6 minutowym spacerze odpocznij w Lasku Marcelińskim.

Strzeszyn^2

Szukasz mieszkania w mieście ale chciałbyś mieć bezpośredni dostęp do terenów zieleni? Mamy dla Ciebie idealne miejsce na poznańskim Strzeszynie! Poznaj naszą inwestycję Strzeszyn^2!

Jeleniogórska 4

Z radością informujemy, że wszystkie lokale usługowe na inwestycji www.jeleniogorska4.pl zostały sprzedane! Jeśli chcesz zamieszkać blisko terenów zieleni i centrum miasta, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkaniową.

Nova Białołęka

I etap naszej nowej inwestycji zlokalizowanej na warszawskiej Białołęce już w sprzedaży!   Nova Białołęka to kompleks 4 budynków wyróżniających się nowoczesną architekturą. Proponujemy Państwu zróżnicowane metraże lokali mieszk...

Kórnicka etap II

Już w sprzedaży II etap inwestycji Kórnicka w Poznaniu!

Nowe Tarnowo

Już w tym kwartale rozpoczniemy przekazywanie kluczy do mieszkań w budynku A5 na naszej inwestycji "Nowe Tarnowo" w Tarnowie Podgórnym! 

Osiedle Pod Skarpą

Budynek 22 w Bydgoszczy na Osiedlu Pod Skarpą już w sprzedaży!

Ellada Park

Poznań Ellada Park! Etap II naszej inwestycji na Strzeszynie Greckim rośnie w oczach. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń pod nr: 603650004 lub wejdź na www.elladapark.pl Mieszkaj wygodnie z Jakon Inwest!