Zrealizowane

"Strzeszyn^2" Poznań

Lokalizacja:Poznań, ul. J. W. Goethego
Rok realizacji:2018 - 2020
Liczba mieszkań:187
Liczba budynków:11

 

Zakończyliśmy budowę inwestycji "Strzeszyn^2" w Poznaniu. W ramach tej inwestycji powstało kompletne osiedle skłądajace się z 11 budynków.

 

"Kórnicka" Etap I, Poznań

Lokalizacja:Poznań, ul. Kórnicka / Sowia
Rok realizacji:2017 - 2020
Liczba mieszkań:185

 

W 2020 r. przekazaliśmy naszym Klientom I etap inwestycji Kórnicka w Poznaniu przy ul. Sowiej 1. Zrealizowaliśmy budynek z podziemną hala garażową częściowo wyposażoną w platformy parkingowe oraz komórki lokatorskie. Mieszkańcy tej inwestycji otrzymali urządzony klub mieszkańca, w którym mogą się integrować i wspólnie spędzać czas.

 

"Nowe Tarnowo" Tarnowo Podgórne

Lokalizacja:Tarnowo Podgórne, ul. Rzymska
Rok realizacji:2016 - 2020
Liczba mieszkań:112
Liczba budynków:4

 

Zakończyliśmy II i III etap inwestycji "Nowe Tarnowo" w Tarnowie Podgórnym. W ramach realizacji powstały budynki A1, A2, A3, A4 z podziemnymi halami garażowymi.

 

"Osiedle Pod Skarpą" Bydgoszcz

Lokalizacja:Bydgoszcz, ul. Z. Frydrychowicza
Rok realizacji:2015 - 2020
Liczba lokali:405
Liczba budynków:14

 

Zakończyliśmy VIII etap "Osiedla Pod Skarpą" w Bydgoszczy. W ramach inwestycji oddaliśmy mieszkańcom kompletnie urządzone osiedle wraz z 405 mieszkaniami.

 

"Osada Złotnicka" Wrocław

Lokalizacja:Wrocław, ul. Kościańska
Rok realizacji:2015 - 2020
Liczba mieszkań:262
Liczba budynków:8

 

W otoczeniu zielonych terenów Parku Złotnickiego i Parku Leśnickiego zakończyliśmy już 5 etapów inwestycji - Osada Złotnicka. Powstało 8 budynków z 262 mieszkaniami o powierzchniach od 33 do 90m2. Lokale dla wygody mieszkańców zostały zaopatrzone w przestronne balkony, tarasy i przyległe ogródki na parterach.

 

"Merano Park" Wolsztyn

Lokalizacja:Wolsztyn, Karpicko, ul. Klonowa
Rok realizacji:2017 - 2020
Liczba mieszkań:158
Liczba budynków:7

 

W 4 etapach inwestycji firma Jakon Inwest wybudowała 7 trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych, na które składa się w sumie 158 lokali mieszkalnych.

 

"Przy Dworku" Buk

Rok realizacji:2020
Liczba mieszkań:67
Liczba budynków:3

 

Zakończyliśmy budowę inwestycji "Przy Dworku" w Buku. Inwestycja obejmowała realizację 3 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Św. Rocha.

 

Tarnowo Centrum" Tarnowo Podgórne

Lokalizacja:Tarnowo Podgórne, ul. Wł. Jeszke
Rok realizacji:2012 - 2020
Liczba mieszkań:500
Liczba lokali:12
Liczba budynków:31

 

W ramach Osiedla Tarnowo Centrum w Tarnowie Podgórnym zrealizowaliśmy i przekazaliśmy naszym Klientom 31 budynków wielorodzinnych, w kórych znalazło się 500 mieszkań oraz 12 lokali usługowych.

 

Jakon Deweloper Zrealizowane Osiedle Tarnowo Centrum Jakon Deweloper Zrealizowane Osiedle Tarnowo Centrum 2 Jakon Deweloper Zrealizowane Osiedle Tarnowo Centrum 3 Jakon Deweloper Zrealizowane Osiedle Tarnowo Centrum 4 Jakon Deweloper Zrealizowane Osiedle Tarnowo Centrum 5

"Mieszkania na Jutrzenki" Józefosław

Lokalizacja:Józefosław k. Warszawy, ul. Jutrzenki
Rok realizacji:2017
Liczba mieszkań:40

"Osiedle Słoneczny Stok" II Kielce

Lokalizacja:Kielce, ul. Piłsudskiego
Rok realizacji:2017
Liczba mieszkań:63

 

W spokojnej kieleckiej dzielnicy powstał II etap inwestycji Słoneczny Stok. Zrealizowany budynek posiada 63 komfortowe mieszkania o powierzchni od 33 m2 do 56 m2. W sąsiedztwie Słonecznego Stoku znajdują się: przedszkole, szkoła oraz uczelnie wyższe.

 

"Cytadela Centrum" Poznań

Lokalizacja:Poznań, ul. Ku Cytadeli
Rok realizacji:2016
Liczba mieszkań:71
Liczba lokali:6

 

Kolejna poznańska inwestycja wybudowana przez firmę Jakon w Poznaniu. Realizację obejmuje część usługowa w parterze gdzie zlokalizowany jest sklep Lidl, budynek biurowych o powierzchni ponad 1000 m2 oraz część mieszkalna gdzie w dwóch klatkach schodowych zlokalizowanych jest 71 lokali mieszkalnych.

 

"Nowe Tarnowo" Tarnowo Podgórne

Lokalizacja:Tarnowo Podgórne, ul. Rzymska
Rok realizacji:2016
Liczba szeregów:10

 

W zacisznej okolicy przy ulicy Rzymskiej w Tarnowie Podgórnym, w ramach inwestycji  - Osiedle Nowe Tarnowo, zakończono budowę domów w zabudowie szeregowej. Jest to jedna z nielicznych inwestycji firmy Jakon o zabudowie szeregowej, stąd też jej wielka atrakcyjność. Każdy z oferowanych 10 segmentów posiada  4 lub 5 pokoi i składa się z parteru i piętra. To wymarzony kąt dla osób i rodzin szukających dużych przestrzeni i komfortowych wnętrz. Dodatkowo do każdego lokalu przynależy garaż oraz ogród.

"Osiedle Marianowskie" Tarnowo Podgórne

Lokalizacja:Tarnowo Podgórne, ul. Rolna
Rok realizacji:2009 - 2016
Liczba szeregów:42

"Vortex" Warszawa

Lokalizacja:Warszawa, ul. Broniwoja
Rok realizacji:2014
Liczba mieszkań:10

 

Budynek mieszkalny wielorodzinny zrealizowany został dla inwestora zewnętrznego. Projekt inwestycji zotał zakwalifikowany do finału konursu Życie w Architekturze.

 

"Księżycowa" Poznań

Lokalizacja:Poznań, ul. Księżycowa
Rok realizacji:2013
Liczba mieszkań:44
Liczba lokali:6

 

Jedną z pierwszych zrealizowanych przez nas w Poznaniu inwestycji mieszkaniowych jest zespół dwóch budynków przy ulicy Księżycowej. Znajduje się tutaj 44 mieszkań oraz 6 lokali usługowych w parterze.

 

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Księżycowej w Poznaniu. Deweloper Jakon zrealizował 46 nowych mieszkań w stanie deweloperskim.

"Willa Hortensja" Międzywodzie

Lokalizacja:Międzywodzie, ul. Szkolna
Rok realizacji:2012
Liczba mieszkań:35


W otulinie lasów sosnowych, w urokliwej nadmorskiej miejscowości letniskowej Międzywodzie, powstała Willa Hortensja. W tym trzykondygnacyjnym budynku - ulokowanym zaledwie 300 metrów od morza - zaprojektowano 35 apartamentów o powierzchni od 29 m2 do 77 m2, z antresolami na najwyższej kondygnacji. Niewątpliwie atutem tej lokalizacji jest m.in. strzeżona piaszczysta plaża, pole golfowe Amber Baltic Golf Club czy przystań jachtowa przy Zatoce Kamieńskiej.

 

"Osiedle Słoneczny Stok" Kielce

Lokalizacja:Kielce, ul. Piłsudskiego 39
Rok realizacji:2012
Liczba mieszkań:94
Liczba lokali:7

"Osiedle Parkowe" Mosina

Lokalizacja:Mosina, ul. Krotowskiego
Rok realizacji:2012
Liczba mieszkań:46
Liczba lokali:8

 

W sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego i Rogalińskiego Parku Krajobrazowego zrealizowaliśmy wielorodzinny budynek o ciekawe architekturze z 46 lokalami mieszkalnym i 8 lokalami użytkowymi w parterze.

 

"Dobrzyckiego 6" Poznań

Lokalizacja:Poznań, ul. Dobrzyckiego 6
Rok realizacji:2012
Liczba mieszkań:4

 

Willa Miejska "Dobrzyckiego 6" powstała z myślą o ludziach ceniących sobie przestrzeń oraz życie w mieście.

 

"Dobrzyckiego 2" Poznań

Lokalizacja:Poznań, ul. Dobrzyckiego 2
Rok realizacji:2012
Liczba mieszkań:3
Liczba lokali:3

 

Zrealizowaliśmy budynek w zabudowie szeregowej o nowoczesnej formie architektonicznej, przeznaczony na 3 segmenty mieszkalne z funkcją usługową o pow. 240 m2 i 290 m2, dla ludzi ceniących komfort i bezpieczeństwo 2-pietrowy budynek wykonany został z najwyzszej klasy materiałów.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. > więcej informacji <