Waniliowa Park

 

 

Miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich

 

 

Waniliowa Park to doskonałe miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich zlokalizowane w cichej i atrakcyjnej okolicy pełnej zieleni. Osiedle znajduje się z dala od zgiełku miasta, u zbiegu ulicy Waniliowej oraz ulicy Cynamonowej w dzielnicy Lipa Piotrowska we Wrocławiu, a jednocześnie jest dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami Wrocławia.

 

​Waniliowa Park to 13 nowoczesnych dwupiętrowych budynków mieszkalnych, gdzie proste bryły doskonale wpisują się w otaczający krajobraz oraz istniejącą zabudowę.

 

Projektując osiedle zwróciliśmy uwagę nie tylko na nowoczesny wygląd, ale i komfort życia mieszkańców.

 

 

 

 

 

 

W pierwszym etapie inwestycji Waniliowa Park zrealizujemy 4 budynki mieszkalne wielorodzinne oznaczone A1, A2, B1 oraz B2.

 

 

W każdym z budynków zaprojektowanych na wzór willi miejskich znajdzie się 9 mieszkań z 2, 3 lub 4 pokojami, o metrażach od 47 do 71 m2. Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki lokatorskie, a do mieszkań na piętrach przestronne balkony. W mieszkaniach rozprowadzimy światłowód, a we wszystkich oknach zainstalujemy rolety zewnętrzne. Drzwi do części wspólnych wyposażymy w system jednego klucza. Dla każdego przewidzieliśmy dodatkową komórkę lokatorską na parterze budynku.

 

 

Przyszłe osiedle zostanie ogrodzone, a dostęp do osiedlowych uliczek ograniczymy szlabanami wjazdowymi, które podniosą poziom bezpieczeństwa i komfort mieszkańców. Teren inwestycji zostanie oświetlony i w pełni zaaranżowany. Dla każdego mieszkania zaprojektowaliśmy miejsca postojowe na terenie osiedla, a dla najmłodszych na terenie inwestycji zrealizujemy plac zabaw.

Lokalizacja

Lokalizacja

 

 

Wrocław

Lipa Piotrowska

ul. Waniliowa / ul. Cynamonowa

Etap I - budynki A1, A2, B1, B2:

 

Plan sytuacyjny

 

Standard wykończenia

 

Do każdego mieszkania obligatoryjny jest zakup miejsca postojowego oraz komórki lokatorskiej.

 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. > więcej informacji <