Zrealizowane

Willa Hortensja

Lokalizacja:ul. Szkolna, Międzywodzie
Rok realizacji:2013
Liczba mieszkań:35


W otulinie lasów sosnowych, w urokliwej nadmorskiej miejscowości letniskowej Międzywodzie, powstała Willa Hortensja. W tym trzykondygnacyjnym budynku - ulokowanym zaledwie 300 metrów od morza - zaprojektowano 35 apartamentów o powierzchni od 29 m2 do 77 m2, z antresolami na najwyższej kondygnacji. Niewątpliwie atutem tej lokalizacji jest m.in. strzeżona piaszczysta plaża, pole golfowe Amber Baltic Golf Club czy przystań jachtowa przy Zatoce Kamieńskiej.

 

Osiedle Słoneczny Stok II

Lokalizacja:u. Piłsudskiego, Kielce
Rok realizacji:2017
Liczba mieszkań:63

 

W spokojnej kieleckiej dzielnicy powstał II etap inwestycji Słoneczny Stok. Zrealizowany budynek posiada 63 komfortowe mieszkania o powierzchni od 33 m2 do 56 m2. W sąsiedztwie Słonecznego Stoku znajdują się: przedszkole, szkoła oraz uczelnie wyższe.

 

OSADA ZŁOTNICKA

Lokalizacja:ul. Kościańska, Wrocław
Rok realizacji:2017
Liczba mieszkań:56

 

W otoczeniu zielonych terenów Parku Złotnickiego i Parku Leśnickiego zakończeniu uległ I etap budowy inwestycji - Osada Złotnicka. Powstały dwa budynki z 56 mieszkaniami o powierzchniach od 33 do 90m2. Lokale dla wygody mieszkańców zostały zaopatrzone w przestronne balkony, tarasy i przyległe ogródki na parterach.

 

MERANO PARK

Lokalizacja:ul. Klonowa, Wolsztyn
Rok realizacji:2017
Liczba mieszkań:46

 

W I etapie inwestycji firma Jakon wybudowała dwa trzykondygnacyjne budynki mieszkalne (budynek A i B), na które składa się w sumie 46  lokali. Wybór metraży mieszkań jest bardzo szeroki - od 41m2 do 70m2. Dostępne są mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią. Na parterze do lokalów przylegają zielone ogródki, na piętrach natomiast znajdują się atrakcyjnie usytuowane względem pomieszczeń - balkony. Przyszłym mieszkańcom lokale oddawane są do użytku w stanie deweloperskim.

 

OSIEDLE NOWE TARNOWO - DOMY SZEREGOWE

Lokalizacja:ul. Rzymska, Tarnowo Podgórne
Rok realizacji:2016
Liczba szeregów:10
Liczba domów:10

 

W zacisznej okolicy przy ulicy Rzymskiej w Tarnowie Podgórnym, w ramach inwestycji  - Osiedle Nowe Tarnowo, zakończono budowę domów w zabudowie szeregowej. Jest to jedna z nielicznych inwestycji firmy Jakon o zabudowie szeregowej, stąd też jej wielka atrakcyjność. Każdy z oferowanych 10 segmentów posiada  4 lub 5 pokoi i składa się z parteru i piętra. To wymarzony kąt dla osób i rodzin szukających dużych przestrzeni i komfortowych wnętrz. Dodatkowo do każdego lokalu przynależy garaż oraz ogród.

Mieszkania na Jutrzenki

Lokalizacja:Józefosław k. Warszawy
Rok realizacji:2017
Liczba mieszkań:40

Cytadela Centrum

Lokalizacja:Ku Cytadeli, Poznań
Rok realizacji:2016
Liczba mieszkań:71
Liczba lokali:6

 

Kolejna poznańska inwestycja wybudowana przez firmę Jakon w Poznaniu. Realizację obejmuje część usługowa w parterze gdzie zlokalizowany jest sklep Lidl, budynek biurowych o powierzchni ponad 1000 m2 oraz część mieszkalna gdzie w dwóch klatkach schodowych zlokalizowanych jest 71 lokali mieszkalnych.

 

Księżycowa Poznań

Lokalizacja:Poznań
Rok realizacji:2014
Liczba mieszkań:44
Liczba lokali:6

 

Jedną z pierwszych zrealizowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych jest zespół dwóch budynków przy ulicy Księżycowej. Znajduje się tutaj 44 mieszkań oraz 6 lokali usługowych w parterze.

 

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Księżycowej w Poznaniu. Deweloper Jakon zrealizował 46 nowych mieszkań w stanie deweloperskim.

Tarnowo Centrum

Lokalizacja:Tarnowo Podgórne
Rok realizacji:2010-2016
Liczba mieszkań:200+
Liczba lokali:5

 

W ramach Osiedla Tarnowo Centrum przewidujemy 32 budynki wielorodzinne. Do chwili obecnej w 6 etapach inwestycji zrealizowaliśmy i sprzedaliśmy ponad 200 mieszkań o powierzchni od 35 m2 do 65 m2 oraz 5 lokali usługowych o powierzchni od 42 m2 do 65 m2.

 

Jakon Deweloper Zrealizowane Osiedle Tarnowo Centrum Jakon Deweloper Zrealizowane Osiedle Tarnowo Centrum 2 Jakon Deweloper Zrealizowane Osiedle Tarnowo Centrum 3 Jakon Deweloper Zrealizowane Osiedle Tarnowo Centrum 4 Jakon Deweloper Zrealizowane Osiedle Tarnowo Centrum 5

Vortex

Lokalizacja:ul. Broniwoja, Warszawa
Rok realizacji:2013-2014
Liczba mieszkań:10

 

Budynek mieszkalny wielorodzinny zrealizowany został dla inwestora zewnętrznego. Projekt inwestycji zotał zakwalifikowany do finału konursu Życie w Architekturze.

 

Dobrzyckiego 6

Lokalizacja:ul. Dobrzyckiego 6, Poznań
Rok realizacji:2011-2012
Liczba mieszkań:4

 

Willa Miejska Dobrzyckiego 6 powstała z myślą o ludziach ceniących sobie przestrzeń oraz życie w mieście.

 

Osiedle Parkowe

Lokalizacja:Mosina
Rok realizacji:2011-2012
Liczba mieszkań:47
Liczba lokali:8

 

W sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego i Rogalińskiego Parku Krajobrazowego zrealizowaliśmy wielorodzinny budynek o ciekawe architekturze z 46 lokalami mieszkalnym i 8 lokalami użytkowymi w parterze.

 

Dobrzyckiego 2

Lokalizacja:Poznań
Rok realizacji:2011-2012
Liczba mieszkań:3
Liczba lokali:3

 

Zrealizowaliśmy budynek w zabudowie szeregowej o nowoczesnej formie architektonicznej, przeznaczony na 3 segmenty mieszkalne z funkcją usługową o pow. 240 m2 i 290 m2, dla ludzi ceniących komfort i bezpieczeństwo 2-pietrowy budynek wykonany został z najwyzszej klasy materiałów.

Osiedle Słoneczny Stok

Lokalizacja:ul. Piłsudskiego 39, Kielce
Rok realizacji:2010-2012
Liczba mieszkań:94
Liczba lokali:7

Osiedle Marianowskie

Lokalizacja:ul. Rolna, Tarnowo Podgórne
Rok realizacji:2008-2016
Liczba domów:18