Nowe Tarnowo - Tarnowo Podgórne

 

 

 

    

 

 

 


DOMY SZEREGOWE

 

LETNIA PROMOCJA - 20 000 zł RABATU !!!

 

Prezentujemy Państwu Osiedle Nowe Tarnowo położone przy ul. Szkolnej w intensywnie rozwijającym się Tarnowie Podgórnym. Jest to bezpieczne osiedle, które składa się z 10 domów w zabudowie szeregowej. W ofercie posiadamy lokale o powierzchni mieszkalnej 90 i 95 m2. Na podany metraż składają się duży salon z aneksem kuchennym oraz toaleta na parterze, 3 lub 4 sypialnie, łazienka i garderoba na piętrze. Każdy segment posiada garaż. Kupując dom kupujemy udział w gruncie w formie pełnej własności. Niewątpliwym atutem inwestycji są duże ogródki od 42 do nawet 300 m2 przynależne do każdego segmentu. Dla mieszkańców osiedla przewidziany jest wspólny teren rekreacyjny. Bliskość szkoły, obiektów sportowych, sklepów i usług oraz dogodna komunikacja sprawia że jest to komfortowe miejsce do życia dla każdej rodziny. Domy oddawane są w standardzie deweloperskim. Inwestycja została oddana do uzytku.

 

Port lotniczy

Poznań Ławica

14 km

20 miniut

ING Bank Śląski

ul. Poznanska 84

500 m

2 minuty

Dworzec Kolejowy

Poznań Główny

20 km

28 minut

WBK Bank Zachodni

ul. Poznanska 74

600 m

2 minuty

Dworzec Autobusowy

PKS Poznań

21 km

29 minut

PKO BP

ul. Poznanska 80

500 m

2 minuty

PEKAO SA

ul. Poznanska 80

600 m

2 minuty

Poczta Polska

ul. Poznańska 105

350 m

1 minuta

Chata Polska

ul. Szkolna 5

400 m

2 minuty

L. Ogólnokształcące i Gimnazjum

ul. Poznańska 118

700 m

1,5 minuty

Lidl

ul. Poznańska 48

1,2 km

5 minut

Przedszkole

ul. Szkolna 5

500 m

2 minuty

Auchan

Swadzim, św. Antoniego 2

8 km

11 minut

Przedszkole

ul. Ogrodowa 2

900 m

2 minuty

Leroy Merlin

Swadzim, św. Antoniego 6

7 km

10 minut

 

 

STANDARD WYKOŃCZENIA SZEREGÓW W STANIE DEWELOPERSKIM

 

1. Fundamenty i ich izolacje

Ławy i stopy żelbetowe wykonane z betonu C16/20  wodoszczelnego na podbudowie z betonu B-10.

Zewnętrzne ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych typu M grubości 25cm, klasy 15 MPa.

Izolacja przeciwwodna  pozioma ścian fundamentowych z papy.

Izolacja pionowa – 2 razy dwie warstwy dysperbitu.

Izolacja termiczna wykonana z polistyrenu ekstrudowanego gr. 12cm.

 

2. Podkłady pod posadzki

Posadzka parteru wykonana na zagęszczonej podsypce piaskowej grubości 15cm i  betonie B10 gr. 10 cm. Izolowana poziomą izolacją przeciwwilgociową postaci dwóch warstw foli polietylenowej oraz izolacją termiczną w postaci styropianu DACH PODGŁOGA 100 gr. 15cm. Posadzka betonowa zacierana mechanicznie gr. 6 cm zbrojona włóknem polipropylenowym.

Na stropie gęstożebrowym, jastrych cementowy gr. 6 cm izolowana termicznie i akustycznie styropianem. gr 5 cm. Spód stropu wykończony tynkiem cementowym.

Poziom jastrychów we wszystkich pomieszczeniach na tej samej wysokości. Jastrychy przygotowane pod panele lub płytki.

3. Konstrukcja budynku

Ściany nośne murowane zewnętrzne z pustaków ceramicznych gr 18,8 cm z słupami żelbetowymi. Ścianaw budynku pomiędzy lokalami wykonana z Silki akustycznej E18A+ wraz z wypełnieniem spoin poziomych i pionowych zaprawą.

Strop gęstożebrowy  TERIVA wraz z zabetonowaną belką stalową.

Dach o konstrukcji drewnianej kratownicowej z drewna klasy C24, spadki połaci 25˚. Dach płaski nad balkonem wykonany ze stropu gęstożebrowy  TERIVA.

4. Dach
Dach skośny izolowany membraną paroprzepuszczalną, pokryty dachówką ceramiczna w kolorze grafitowym. Obróbki blacharskie z blachy stalowej ocynkowanej w kolorze grafitowym. Dach płaski nad balkonami styropianem EPS 100 gr. 5 cm (dach oddzielony od budynku styropianem 15 cm) oraz 2 razy papą termozgrzewalną.

5. Brama garażowa
Brama segmentow marki Novoferm, otwierana za pomocą napędu elektrycznego sterowanego pilotem, o 2 klasie wodoszczelności oraz o współczynniku oporu cieplnego równym 1,3 W/m2/K.

6. Stolarka okienna
PCV z okuciami obwiedniowymi, rozszczelniane, rozwieralno-uchylne (zgodnie z dokumentacją budowlaną) z okleiną zewnętrzną w kolorze brązowym i wewnętrzna w kolorze białym, z szybami dwukomorowymi o współczynniku pakietu szybowego K=0,7W/m2K. Okna wyposażone w rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie. Pod oknami obniżenie (wnęki) pod montaż parapetu o grubości 3cm. Standard wykończenia nie obejmuje dostawy i montaży parapetów wewnętrznych.

7. Drzwi

Stalowe antywłamaniowe (klasa RC-4), jednoskrzydłowe, pełne z wizjerem marki Dierre – okelina zewnętrzna w kolorze ciemnobrązowym, okleina wewnętrzna w kolorze jasnobrązowym. Współczynnik przenikalności

cieplnej 1,3 W/m2K, izolacyjność akustyczna 40dB.

8. Ścianki działowe

Ścianki pomieszczeń sanitarnych (WC na parterze oraz łazienka na piętrze): murowane z silikatów 12 cm i 8 cm; Pozostałe ścianki działowe z podwójnej płyt gipsowo-kartonowych na ruszcie stalowym (2xGKB – C75 – 2x GKB; ściana grubości 12,5cm).

9. Sufit podwieszany
Sufit podwieszany z płyt gipsowo - kartonowych nad piętrem z wyszpachlowanymi łączeniami płyt oraz miejscami wkrętów montażowych, folia paroizolacyjna oraz ocieplenie z wełny mineralnej gr. 30cm w pasie dolnym wiązara kratowego. Nad sufitem przestrzeń wentylowana.

10. Tynki wewnętrzne na ścianach i sufitach
Jednowarstwowe, gipsowe wykonywane mechanicznie, przygotowane pod szpachlowanie i malowanie

11. Elewacja budynku

Tynki strukturalne, cienkowarstwowe na warstwie styropianu grubości minimum 15 cm z fakturą baranka, cokoły z tynku mineralnego; na wybranych elementach tynk mozaikowy oraz szara płytka klinkierowa.

Parapety zewnętrzne wykonane z blachy stalowej powlekanej, z wywinięciem.

12. Balkony
Izolowane cieplnie styropianem EPS gr. 5 cm oraz przeciwwilgociowo 2x papa, posadzka z płyt Preston granit piaskowy na podkładkach plastikowych,  balustrada stalowa w kolorze szarym z pochwytem stalowym wypełniona szkłem przeziernym, pomiędzy balkonami sąsiednimi panele ze szkła nieprzeziernego.

13. Kominy i przewody wentylacyjne

Kominy i przewody wentylacyjne wykonane w systemie w systemie Schiedel z wykończeniem komina spalinowego rurą stalową z czapą stalową.

 

14. Schody wewnętrzne

W lokalach 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 5.A, 5.B schody betonowe. W pozostałych lokalach przewidziano wykonanie schodów samonośnych w gestii Kupującego.

 

15. Inne

Poddasze nieużytkowe- płyty OSB zamocowane do konstrukcji dachu wraz z schodami strychowymi, wentylacja poddasza za pomocą dachówki wentylacyjnej, możliwość wyjścia na dach za pomocą wyłazu dachowego.

 

16. Instalacja elektryczna i niskoprądowa

Instalacja elektryczna w całości wykonana, wraz z osprzętem (gniazdka i włączniki) a w przypadku punktów oświetleniowych zakończona kostką.

Podejście 3-fazowe do kuchni elektrycznej; instalacja przygotowana pod montaż dzwonka elektrycznego. Wykonane okablowanie antenowe.

Zamontowany osprzęt elektryczny w kolorze białym. Brak opraw oświetleniowych.

 

17. Instalacja wod-kan

Instalacja wodociągowa wykonana z rur warstwowych układana w posadzkach (parter i piętro).

Instalacja kanalizacyjna wykonana z rur PCV. Nie obejmuje białego montażu.

Punkt poboru wody na potrzeby podlewania ogrodu olicznikowany osobno.

Budynek jest wyposażony w liczniki wody, które Nabywca jest zobowiązany przerejestrować na siebie, w terminie do 30 dni od dnia podpisania umowy przenoszącej własność.

 

18. Instalacja gazowa

Przyłącze zakończone podejściem pod licznik, który dostarcza administrator sieci. Instalacja wewnętrzna doprowadzona jest do kotła centralnego ogrzewania na parterze.

Licznik gazu Nabywca jest zobowiązany przepisać na siebie poprzez podpisanie stosownej umowy na dostawę gazu, w terminie do 30 dni od dnia podpisania umowy przenoszącej własność.

 

19. Instalacja c.o.

Piec gazowy DeDietrich typu MCR Home 24/28/MI. Panelowe grzejniki płytowe z podłączeniem dolnym oraz zaworami termostatycznymi. W łazience i WC grzejnik drabinkowy.

 

20. Zagospodarowanie terenu

Nawierzchnia dojazdu do garażu i dojścia do budynku w wykończona kostką betonową na podsypce cementowo-piaskowej.

Ogród obsiany trawą.

Ogrodzenie od strony ogrodu panelowe, ocynkowane, na słupkach metalowych z furtką ocynkowaną do terenu rekreacyjnego, a od frontu domu teren otwarty.

 

Od strony ul. Szkolnej urządzony teren rekreacyjny do wyłącznego użytku właścicieli lokali.

 

Na terenie poza działką Klienta wykonane są wewnętrzne drogi osiedlowe z kostki betonowej oraz oświetlenie tych dróg lampami typu parkowego.

Ładowanie...