Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lookas/domains/jakon-inwest.pl/public_html/layouts/slider.php on line 5

Kolejne mieszkania i domy w sprzedaży!

Anzahl der Wohnungen:1

kwiecień 2015

 

Ruszyła sprzedaż kolejnego etapu osiedla Tarnowo Centrum. Do sprzedaży trafiło 30 mieszkań zlokalizowanych w dwóch budynkach oznaczonych numerami budowlanymi B11 i B12. Metraże mieszkań wynoszą od 43 do 56 m2, na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami. Budynki zostaną oddane do użytku w listopadzie 2015 roku, jednocześnie przypominamy o dostępnych mieszkaniach w budynkach A3 i A4 których termin realizacji to maj 2015.

 

Równolegle rozpoczeliśmy sprzedaż II etapu domów w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Marianowskim w Tarnowie Podgórnym. Pierwsza faza obejmuje 3 budynki w których znalazło się 6 domów o powierzchni 147 m2.

Jubileusz 25-lecia JAKON

Anzahl der Wohnungen:1

W piątek 06.02 Zarząd oraz pracownicy firmy i ich goście, świętowali 25lecie firmy JAKON  na zabawie pod hasłem Szalone Lata 20. Wszyscy uczestnicy poprzez fantazyjne przebrania przenieśli się w klimat amerykańskiej prohibicji i gangsterów rodem z filmu ,,Wielki Gatsby”.


Zabawę otworzył przemówieniem Prezes Jan Konieczny, wspominając początki działalności firmy. Goście brali udział w licznych konkursach i zabawach, w których zdobywali nagrody-niespodzianki. Do dyspozycji uczestników były trzy stoły: do ruletki, black jacka i pokera gdzie każdy mógł spróbować swoich sił w hazardzie. Na pamiątkę można było zrobić sobie i wywołać zdjęcie w specjalnie przygotowanej maszynie.  

 

Impreza odbyła się w Pałacu Jaśminowym w Batorowie, który idealnie wpasował się w klimat lat 20 jaki udało się stworzyć podczas imprezy. Zabawa trwała do rana co oznacza, że imprezę należy zaliczyć do udanych.   

Spotkanie Przedświąteczne 2014

Anzahl der Wohnungen:1

W dniu 23 grudnia 2014r. o godzinie 15.00 w naszej siedzibie rozpoczęło się spotkanie przedświąteczne Zarządu i pracowników firmy JAKON. Gospodarze imprezy serdeczne witali każdego gościa. Była to okazja, aby spotkać się w większym gronie. Kluczowym punktem była przemowa Prezesa Pana Jana Koniecznego, w której zawarte było podsumowanie mijającego roku z akcentem na solidnie wykonywaną przez nas pracę.

 

Stół był pięknie ozdobiony i zastawiony świątecznymi potrawami, z których unosił się aromatyczny zapach. Spotkanie było niezwykle starannie przygotowane, każdy szczegół dopracowany, w tle leciała muzyka świąteczna oraz kolędy. Atmosfera spotkania była świątecznie ciepła i radosna. Napawała nas pewnością, że Święta Bożego Narodzenia to czas rozmów, bliskości i pokoju.

spotkanie z Gwiazdorem

Anzahl der Wohnungen:1

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. W tym roku Gwiazdor odwiedził je w sidzibie Firmy Jakon 13 grudnia. Czas oczekiwania na prezenty umiliły Panie animatorki. Młodsze dzieci uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych. Dla starszych dzieci glówną atrakcją było spotkanie z wyszkolonymi psami: Tarą i Szeli.

 

W końcu pojawił się długo wyczekiwany gość - Gwiazdor. W kolejce po prezenty ustawiły się wszystkie dzieci. Niektóre z nich odważnie, same maszerowały do Pana w czerwonym stroju, inne przełamywały strach dzięki starszemu rodzeństwu a tylko niektóre pociechy potrzebowały wsparcia mamy czy taty.

 

Doskonała organizacja oraz świetna atmosfera spowodowała, ze goście nie rozeszli się szybko do domów, ale wielu pozostało jeszcze po imprezie, aby spędzić chwile we wspólnym gronie. To była wspaniała impreza, która pozostanie na pewno na długo w pamięci jej uczestników.

Firmowy spływ kajakowy rzeką Piławą

Anzahl der Wohnungen:1

W dniach 19-21 września 2014r. Zarząd i pracownicy naszej Firmy spędzali weekend w Pensjonacie Uroczysko nad rzeką Gwdą w Jastrowiu.

 

Spływ rozpoczęliśmy w sobotę z samego rana rzeką Piławą na trasie Nadarzyca - Szwecja. Trasa miała być łatwa i przyjemna ale z uwagi na małą ilość wody w rzece poziom trudności wzrósł z początkującego do co najmniej średniozaawansowanego. Do plusów można zaliczyć piękną pogodę i widoki jakich doświadczaliśmy na trasie. Zmęczeni, ale w komplecie dotarliśmy do mety w miejscowości Szwecja. Wieczorem bawiliśmy się wspólnie przy grillu, karaoke i tanecznej imprezie integracyjnej.

 

Do zobaczenia na głębszej rzece!

Poznań Bike Challenge - 13 września 2014

Anzahl der Wohnungen:1

13 września nad Jeziorem Maltańskim odbył się Poznań Bike Challenge. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie sportowe dla rowerzystów organizowane w Polsce. Podczas jednego dnia rowerowych zmagań w Poznaniu spotkali się zarówno zawodowi kolarze, wysportowani amatorzy, rekreacyjni rowerzyści, jak i najmłodsi fani dwóch kółek.   Na starcie stawili się również przedstawiciele naszej Firmy.

abgeschlossen Wohnprojekte

JAKON UNTERNEHMEN SEIT VIELEN JAHREN ERFOLGREICH UMZUSETZEN WOHNUNGSBAUINVESTITIONEN GANZ POLIEREN. DIE ERFAHRUNGEN EFFECT SORGFÄLTIG AUSGEWÄHLTEN ORTEN, DURCHDACHTE VORHABEN UND UMSETZUNG AUF HÖCHSTEM NIVEAU.

Geplante Residential Investments

UNTERNEHMEN JAKON ENTWICKELT IMMOBILIENENTWICKLUNGSTÄTIGKEIT KAUF IHRER NÄCHSTEN IMMOBILIENANLAGEN IN WOHN. UPCOMING PLÄNE UMFASSEN NICHT NUR DIE BAUABSCHNITTE GEGENWART ZUKUNFT INVESTITION, SONDERN AUCH DIE UMSETZUNG DER NEUEN: MEHRFAMILIENHAUS UND EINFAMILIENHÄUSER